startlijsten
Startpagina.
Nieuws.
Contactgegevens.
inschrijven.
Programma.
startlijsten.
Uitslagen.
Winnaars.
Sleepwagens.
Gastenboek.
Foto's.
Filmpjes .
Sponsors.
Reglement.
Startlijsten
TREKKERTREK OUDEHORNE

Bekersponsor Jacobi Pension

Standaard 2,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Clemens Rijkenhuizen

Boskoop

John Deere 2020

2

Sjoerd de Bos

De Knipe

same minitaurus 60

3

Ruben Veenstra

De Knipe

International 523

4

Kees Rigter

Eemnes

Nuffield 1060

5

Stefan van den Bosch

Middenmeer

Fiat 45-66

6

Evert Tolsma

Tzum

Massery Ferguson 158

7

Jan Gerrit Knol

Tijnje

Fendt 103 s

8

Ruurd Zonneveld

langezwaag

landini 6500

9

Marlies Smink

Cothen

International 824

10

Bertus van Dijk

Cothen

International 523

11

Bennie van Beenen

Warns

Massey Ferguson 135

12

Sjoerd Venema

Jistrum

Fiat 600

13

Catharinus Bruinsma

Oudemirdum

Mc Cormick D439

14

Dennis de kroon

Nieuwehorne

Bukh 554

15

Rudy van der Mei

De Knipe

Renault 651

16

Peter de jong

Callantsoog

ford 2000

17

A vd Heide

Eastermar

Deutz D5006

18

Hendrik Jan Horinga

Niekerk

Fendt 103 s

19

Danny Burger

t Zand

John Deere 510

Bekersponsor De Boukes

Standaard 3,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Mark Andela

Oudemirdum

Fiat 850

2

Johan Bouma

Oudemirdum

farmell B.M.D.

3

Sjoerd de Vries

De Knipe

Leyland 272

4

fokke de vries

De Knipe

Same Saturno 80

5

Nico de Vries

De Knipe

Leyland 282 turbo

6

Frank Bergsma

Fochteloo

Zetor 6011

7

Jan Brouwer

langezwaag

Belarus 940

8

leon eijbrink

Elburg

Ford 5000

9

Marlies Smink

Cothen

International 824

10

Jeroen van Beek

Cothen

International 844-S.

11

Willem Pander

Gorredijk

Deutz 8006

12

Sjoerd Venema

Jistrum

Fiat 600

13

Rene Westgeest

Houtigehage

Fendt 308 ls

14

A van der Wijk

Boelenslaan

International 946

15

Emiel Lolkema

Gersloot

Ford 5000

16

Jan Gerrit Knol

Tijnje

Fendt 103 s

17

Rene Muller

Middenmeer

John Deere 3120

18

Peter Westgeest

Houtigehage

International 844-S

19

Gjalt Bouius

Jistrum

Fiat 850

20

Dennis Meppelink

Coevorden

David Brown 996

21

Hendrik Jan Horinga

Niekerk

Fendt 103 s

22

LJ den bleker

Oranje

Fendt 308 ls

23

Giel Danenberg

Zuidscharwoude

Belarus 640

24

Team Danenberg

Zuidscharwoude

Fiat 850

25

douwe beijl

oosterzee

mf 158

26

Jetse Durkstra

De Knipe

David Brown 1410

Bekersponsor Cnossen verhuur

Standaard 4,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Martin Verschoor

't Zand

Fiat 88-94 dt

2

Catharinus Wiersma

Oudemirdum

International 1046

3

Arjan Mulder

luinjebert

international

4

Clemens Rijkenhuizen

Boskoop

John Deere 3130

5

Peter Driesse

St Maartensvlotbrug

International 1246

6

Jan-Jaap Hoogland

Burgerbrug

Farmall 806

7

Jorrit Porte

Oudehorne

International 1046

8

Pieter Bruinsma

Oudemirdum

International 1046

9

Jeroen van Beek

Cothen

International 844-S.

10

Jan Brouwer

langezwaag

Belarus 940

11

Peter Burger

t Zand

Renault 75 34 TX

12

Hendrik Brouwer

Boelenslaan

International 1246

13

Emiel Lolkema

Gersloot

Ford 5000

14

Franke van der Lei

De wilp

John Deere 3130 LS

15

Henri Boerstra

Nieuwehorne

Deutz 100 06

16

Bernard van der Mei

De Knipe

International 1046

17

L.van Loo

Doezum

Deutz Agrostar 4.61

18

Errit de Jong

Eastermar

Steyr 8090 TURBO

19

Jelsma

Oudehorne

Massey Ferguson 1080

20

Arjan Jongsma

Oudehorne

Deutz 10006

21

Chiel Wichink Kruit

Veenhuizen

John Deere 3130

22

Meine Ponne

Jubbega

Volvo 650

23

Bauke Leistra

Bant

Renault 681 4s

24

William van der Weegh

Marienheem

International 946

25

Wim van den Hende

Nieuwe Pekela

Belarus

26

Chris Tapken

Nieuwe Pekela

International 1046

27

Jordy oosterkamp

Mariennheem

International 844-S

Bekersponsor Agrarische dienstverlening Stoelwinder

Standaard 5,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Rimmelt Andela

Oudemirdum

Fiat 1300dt super

2

Arjen van der Veek

Sint Maartensvlotbrug

International 1246

3

Piet Slik

Oudesluis

International 1066

4

Catharinus Bruinsma

Oudemirdum

International 1046

5

Remco Aalbers

Fochteloo

International 1055 XL

6

Anne Feenstra

Fochteloo

International 1055

7

Minne Andela

Oudemirdum

International 1466

8

Martin Verschoor

't Zand

Fiat 88-94 dt

9

Sijtze Venema

Jistrum

Renault 106.14

10

Roelf Tienstra

de wilp

Fendt 610s

11

A van der Wijk

Boelenslaan

International 1246

12

Arjan Hijlkema

langezwaag

New Holland 8160

13

Nick Bruin

waarland

Massey Ferguson 1150

14

Andries de Jong

Bontebok

Fendt 614

15

Roel van der Mei

De Knipe

Fiat 1300s

16

Bernard van der Mei

De Knipe

International 1046

17

J.Holtrop

Lutjegast

Deutz 10006

18

L.van Loo

Doezum

Deutz 10006

19

P Burger

T Zand

Renault 145 14 tx

20

Daniel Wagenaar

Beetsterzwaag

Massey Ferguson 6270

21

B Jongsma

Oudehorne

Fendt Favorit 12S

22

Hans Jongsma

Oudehorne

Fendt 312

23

Juli�n Kuiper

Midwolde

Fendt 311LSA

24

Jarno Hartkamp

Raalte

Ford 7740 SLE

25

Wietske Roelofs

de Wilp

John Deere 3350

26

H Tingen

Haulerwijk

Ford 8210

27

Robin Visser

Joure

John Deere 6210

Klasse

Standaard 6,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

P Burger

T Zand

Renault 145 14 tx

2

Hepke Beintema

Waskemeer

Volvo BM 810

3

Jehannes Beintema

Ureterp

Massey Ferguson 1150

4

Pim Plaisier

Burgervlotbrug

International 1455

5

Gustaaf Hoogland

Burgervlotbrug

International 1255

6

Folkert Veenstra

Bakkeveen

International 1255

7

Rowin Aalbers

Fochteloo

International 1055 XL

8

Taeke-Jan Hoogeveen

Boerakker

Massey Ferguson 1155

9

Marten Brouwer

Oppenhuizen

Deutz dx 6.50

10

klaas hamstra

Oudemirdum

Volvo 810

11

Bonny van den Bosch

Nieuwehorne

Ford TW 20

12

Wesley vd Gun

Haule

Unimog

13

Tjitse.Minkema

De Knipe

John Deere 3650

14

Ricardo de Jong

Bontebok

Fendt 614

15

Roel van der Mei

De Knipe

Fiat 1300s

16

J.Holtrop

Lutjegast

Deutz DX 6.30

17

Jelke Holtrop

Beetsterzwaag

Massey Ferguson 1155

18

Anne Feenstra

Fochteloo

deutz fahr dx 6.50

19

Willem Pander

Gorredijk

New Holland TSA135

20

Julin Kuiper

Midwolde

Fendt 311LSA

21

Evert Kroes

Aldeboarn

Case 1455

22

jos de graaf

breezand

john deere 5020

23

bram pellekaan

haulerwijk

case 1455

24

Henry Bijsterbosch

Hemelum

Massey Ferguson 2745

Klasse

Standaard 8T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Johnny ten Hoor

Waskemeer

Fiat 160-90

2

Kees van Luit

Sebaldeburen

International 1255

3

Gerrit Borsen

Eemnes

John Deere 4440

4

Jan Loozeman SR

Den Helder

International 5488

5

Wim Schokker

Gorredijk

John Deere 6030

6

Meine de Boer

De Wilp

John Deere 7430

7

Jeroen Postema

zevenhuizen

John Deere 7530

8

Henk Veenstra

Marum

John Deere 7810

9

Tjeerd de Vries

Hallum

John Deere 4050

10

Jan van der Sluis

Staphorst

Fendt 614 lsa

11

Henk Stavenga

Kollum

John deere 4055

12

Raymond Wieringa

Oldehove

Case CVX

13

Evert Kroes

Aldeboarn

International 1455

14

lambert van de put

Oosterwolde gld.

Fendt 611

15

Jan de Vries

Dronten

Deutz dx160

16

Aat Kerkstra

Tijnje

Ford TW 15

17

Pieter Brouwer

Nes

John Deere 4255

Bekersponsor Martien Visser Mechanisatie

Standaard 11T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Adel Rigter

Eemnes

Belarus 1507

2

Hofland

Beverwijk

Fendt 926

3

Harm Beute

Marum

John Deere 6190R

4

Tjeerd de Vries

Hallum

John Deere 4050

5

J Landmeter

Oudehorne

Fendt 926

6

Jeroen Koelma

Katlijk

John Deere 8530

7

Richard Wijntjes

Oosterwolde

Case Puma CVX 195

8

Rick Jonker

Jubbega

John Deere 7920

9

Cees de Vries

Marum

Deutz DX160

Bekersponsor Vleesveehouderij Methorst

Damesklasse

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Janny Methorst

Jubbega

valmet 705

2

Suzan Romar

't Zand

Fiat 88-94 dt

3

Dorien Hielkema

luinjebert

International 1046

4

Manon veenstra

Same saturno 80

De knipe

5

Ellen de Moel

Burgerbrug

Farmall 806

6

Marlies Smink

Cothen

International 1246

7

Aafke vd Made

Bakkeveen

Fendt 610s

8

Antsje Bysterbosch

Hemelum

???????

Bekersponsor Veldstra Techniek

Sport 2,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Bandito team

Oosterwolde

Fiat 80-90

2

Jan Broersma

Harkema

Fiat L85 Grunfretter

3

Bertus van Dijk

Cothen

International 724

4

Wilco vd Brandhof

Renswoude

Small Bassie Steyr 870

5

Gosse Koerts

Kornhorn

John Deere 6430 Premium

6

Alexander Berghuis

Lutjegast

Fordson super major Blue Mickey

7

Wouter van Eijden

Schalkwijk

Landini 9880

8

Steven van Ede

Renswoude

Adriaan  Steyr 9086

9

Menno Wennekers

Aalsmeer

David Brown 990

10

Robert Kloppenburg

Sebaldeburen

WaDaPadTjA Deutz Intrac 20.03

11

Benny Jelsma

Oldekerk

Fiat 85-90

Sport 3,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Bandito team

Oosterwolde

Bandito Fiat 80-90

2

Bandito team

Oosterwolde

Bandito 2  Valmet 605

3

Jan Broersma

Harkema

Fiat L85  Grunfretter

4

Bertus van Dijk

Cothen

International 724

5

Wilco vd Brandhof

Renswoude

Small Bassie Steyr 870

6

Arjan Wolfs

alteveer

MF 1080

7

Arjen Renkema

Kornhorn

John Deere 6430 Premium

8

Kornelia Berghuis Cruining

Lutjegast

Fordson super major Blue Mickey

9

Kees Rigter

Eemnes

Fiat 850

10

Wouter van Eijden

Schalkwijk

Landini 9880

11

Steven van Ede

Renswoude

Adriaan Steyr 9086

12

Menno Wennekers

Aalsmeer

David Brown 990

13

Robert Kloppenburg

Sebaldeburen

WaDaPadTjA Deutz Intrac 20.03

14

Richard Kiekebeld

Oldekerk

Fiat 85-90

Bekersponsor Ytsma Makelaardij

Sport 4,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Frederik Zijlstra

Augustinusga

Fiat 180-90  Waldbroezer

2

Team Akker

Warfstermolen

Case CS 150

3

Theo Hofland

Beverwijk

Ford 9600

4

Dennis Stroobosscher

Grijpskerk

John deere 4430

5

T van der Veen

Bantega

JD 4320

6

Gertjan van Dellen

Lutjegast

Deutz 13006

7

Henk Ridder

Oldekerk

New Holland 8560

8

O.J. Storteboom

Kornhorn

John Deere 7810

Sport 5,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Frederik Zijlstra

Augustinusga

Fiat 180-90 Waldbroezer

2

Team Akker

Warfstermolen

Case CS 150

3

Theo Hofland

Beverwijk

Ford 9600

4

Dennis Stroobosscher

Grijpskerk

John deere 4430

5

T van der Veen

Bantega

JD 4320

6

Jan Dirk van Dellen

Lutjegast

Deutz 13006

7

O.J. Storteboom

Kornhorn

John Deere 7810

Klasse

Supersport 3,4 T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Hendri Koers

t'loo oldebroek

New Holland ts 110

2

 

 

 

3

 

 

 

Klasse

Supersport 3,6 T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Fokke Henk Huisma

Sebaldeburen

ford 8210

2

Team v Engelen

Doornspijk

Ford 9000

3

ids Visser

Stavoren

International 1086 Don't Worry

4

Lammert de Zwaan

Hulshorst

Deutz Agrotron 180.7 Twister

5

Loonedrijf Ritzema

Zuidwolde

Case MX

Bekersponsor Midroad

Supersport 4,5 T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Wiard van den Hende

Nieuwe Pekela

John Deere 4430

2

ids Visser

Stavoren

International 1086 Don't Worry

3

Gerrit Kuin

Andijk

Massey Ferguson 1150

Bekersponsor Henk de Jong autohandel

Giganten 5,5T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Marlies Smink

Cothen

International 1246

2

Theo Hofland

Beverwijk

International 1568

3

Patrick Engelbertink

Buurse

Oliver 2255 the Undertaker

4

Gerrit Kuin

Andijk

Massey Ferguson 1150

Bekersponsor M Ponne

Giganten 7T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Hepke Beintema

Waskemeer

Volvo BM 810

2

Jehannes Beintema

Ureterp

Massey Ferguson 1150

3

Henry Bijsterbosch

Hemelum

Massey Ferguson 2745

4

Bertus van Dijk

Cothen

International 1246

5

Klaas Dijkstra

Beetsterzwaag

Massey Ferguson 1155

6

Gerrit Borssen

Eemnes

John Deere 4440

7

Patrick Engelbertink

Buurse

Oliver 2255 the Undertaker

8

gebr Holstege

Doornpijk

John Deere 4630

9

Gerrit Kuin

Andijk

Massey Ferguson 1150

Klasse

Slep 2,6T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Ruben Veenstra

De Knipe

International 523

2

Jan Loozeman Jr.

Den Helder

International 423 Red Bull

3

Team Veluwenkamp

Hattem

Ford 4610

4

Helmig van den Berg

nunspeet

Ford 4000

5

Ferdy Strik

t'Zand

John Deere 510

6

H Kroese

Oldebroek

Inter 633

Klasse

Slep 3T 4Cil

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Team Veluwenkamp

Hattem

Ford 5000

2

Team Veluwenkamp

Hattem

Ford 6600

3

Wicher Veerman

Staphorst

Fendt 308 ls

Klasse

Slep 3T 3Cil

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Bandito team met de Bandito 2

Oosterwolde

Valmet 605

2

Jan Loozeman Jr.

Den Helder

International 423 Red Bull

Klasse

Old Stock 1,4T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Martinus Niewijk

Sebaldeburen

Ferguson tef

2

Jurjen Jensma

Kollum

Ferguson Tef

3

Jilke Marinus

Grootegast

Ferguson -Tef/ Mpower

4

Wolter Tiekstra

Sumar

ferguson Ted

5

Ronnie vd Hoek

Noordwijk gr

Ford dextra (Bleu power)

6

Patrick Smit

Giethmen

Ferguson Tef

7

Wiebe van der Molen

Sondel

Ferguson TEA

8

Henk Helmhout

Grijpskerk

Ford Dexta

Klasse

Old Stock 1,8T

start nr.

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1

Mark Olyerhoek

Breezand

MF 135

2

Lammert ter Heide

Echtenerbrug

MF 35

3

Lucas Hoogkamp

Echtenerbrug

Mc cormick 439

4

Arend ter Heide

Echtenerbrug

Mc cormick 430